O nás

Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky (ICJ jazykový institut s.r.o.) – to je instituce působící v oblasti jazykového vzdělávání již více než 15 let! ICJ jazykový institut s.r.o. –akreditovaná jazyková škola na základě rozhodnutí MŠMT-27782/2015-1.

ICJ jazykový institut s.r.o. – akreditovaná jazyková škola k realizaci rekvalifikačních kurzů českého jazyka na základě rozhodnutí MŠMT-3489/2023, MŠMT-12224/2023-2, které jsou v gesci Úřadu práce.

Tyto kurzy umožňují klientům získat důležitou kvalifikaci pro nové zaměstnání, nebo si díky lepší znalosti českého jazyka zaměstnání udrží.

Aktuálně realizujeme kurzy češtiny pro cizince (základní a navazující úroveň, kurzy pro pokročilé). Naším cílem je stát se plnohodnotným rekvalifikačním zařízením, které bude připravovat kvalitní zaměstnance z řad kvalifikovaných cizinců, kteří se zapojí do systému českého trhu práce.

ICJ jazykový institut навчальний заклад

ICJ jazykový institut s.r.o. – to je více než 400 vysoce kvalifikovaných lektorů vyučujících v off-line /online formě po celém území ČR.

ICJ jazykový institut s.r.o. – to je tým odborníků, který je schopný kompetentně a komplexně poradit, individuálně pomoci s výběrem vhodného vzdělávacího produktu.

ICJ jazykový institut s.r.o. – partner státních univerzit při realizaci akreditovaných přípravných programů.

ICJ jazykový institut s.r.o. – realizátor celostátní veřejné zakázky velkého rozsahu zajišťující kvalitní jazykové

vzdělávání zahraničních klientů Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra v průběhu čtyř let.

ICJ jazykový institut s.r.o. – vzdělávací zařízení pro ukrajinské děti a studenty, které jsme od února 2022 vyučovali v rámci adaptačně – vzdělávacích programů pod patronátem MŠMT, Magistrátu Hl. města Prahy a UNICEF.

Za dobu našeho působení jsme získali dobrou pověst a dovolíme si tvrdit, že si zasloužíme své místo na trhu jazykových škol v rámci celé České republiky. Sledujeme nové trendy v oblasti vzdělávání, které se snažíme aplikovat tak, aby naši studenti byli schopni v co nejkratší době rozvinout svůj přirozený jazykový potenciál.

Викладачі ICJ jazykový institut
Naše filozofie

Individuální přístup: Pochopili jsme, že spokojenost našich klientů (ať už se jedná o studenta, nebo firmu), je tou největší odměnou a důkazem, že poskytujeme dobré služby.

Profesionalita: Pevně věříme, že jsou to právě naši zaměstnanci, kteří tvoří nejdůležitější součást naší společnosti. Snažíme se o to, aby jim práce přinášela radost a uspokojení a poté tyto emoce přenášeli i na klienty!

Kvalitní lektoři: Tým více než 400 lektorů je výsledkem usilovné práce a důvěry, kterou jsme si za naše působení vybudovali! S našimi lektory jsme v neustálém kontaktu a díky tomu víme, co je potřeba zlepšit či změnit tak, abychom jim usnadnili jejich práci!

Professional instructors at ICJ language institute

Spolupráce:

Akreditovaný program s Fakultou informačních technologií ČVUT

Jsme hrdí na to, že právě Fakulta informačních technologií ČVUT v osobě Assoc. Prof. Josefa Koláře, Ph.D. s námi již šestým rokem spolupracuje nad realizací akreditovaného přípravného programu pro budoucí IT pracovníky. V rámci programu zajišťuje ICJ s.r.o. intenzivní kurzy českého jazyka, asistenci při procesu nostrifikace a administrativní podporu každému studentovi. Profesoři FIT ČVUT zajišťují odbornou výuku v prostorách vysoké školy. Absolventi programu jsou připraveni úspěšně zvládnout přijímací řízení na VŠ a jejich profesní kariéra začíná.

Accredited program with the Faculty of Information Technology of CTU

Navigo Praha z.s.

ICJ jazykový institut s.r.o. poskytuje adaptačně – vzdělávací, metodické a odborné služby podporující ukrajinské uprchlíky na území České republiky. Na základě reflexe aktuálních problémů vznikl spolek NAVIGO Praha z.s., který si klade za cíl komplexní pomoc a podporu potřebným.

Podívejte se na video, které vám přiblíží náš jazykový institut a úspěchy naše i našich klientů.