Oslava na podporu dětí z Ukrajiny

Před týdnem, 17. dubna 2022, naše jazyková škola ICJ spolu se zábavním parkem Krtkův svět uspořádala charitativní akci “Den dětí” pro ty, kteří z důvodu válečného konfliktu na Ukrajině museli opustit svůj domov.

“Všechno šlo nad naše očekávání. Děkujeme všem, kteří přišli.  Akce se zúčastnilo se více jak 7000 lidí. Počasí nám přálo a jarní slunce svítilo jasně. Jakož i úsměvy na tvářích těch, kteří nás přišli navštívit. 

Zábavní park Krtkův svět se rozléhá ve velkém areálu v části Horních Měcholup v Praze a vlastní množstvím hracích ploch pro děti. Naši malí hosté si zábavního parku opravdu užili. Děti se dobře bavily při skákání na trampolínách a jízdě na nejrůznějších atrakcích, včetně cirkusu, který již byl v provozu. Animátoři agentury Bigfishprague nabídli živý zábavný program a na pódiu se představila kapela Road Show s Bobíkem. Působivé bylo také taneční vystoupení skupiny IMPERIA DANCE.

O hudbu se postaral DJ Bertolucci, poslechli jsme si zpěváky z “Vocal&Piano Studio” a k slzám nás dojalo vystoupení ukrajinské zpěvačky Mariny Makovij (účastnice konkurzu Hlas Ukrajiny), která zazpívala krásné písně v ukrajinštině. Velký dík patří samozřejmě Josefu Roušalovi, který poskytl park pro pořádání akce všem účastníkům zcela zdarma. Též chceme vyjádřit velké poděkování všem dobrovolníkům a sponzorům, kteří nám pomohli k realizaci této charitativní akce!

Jsme št´astní, že jsme dokázali všechny zúčastněné aspoň na chvíli udělat šťastnými a zapomenout na realitu dnešních dnů na Ukrajině.

„Sláva Ukrajině!”, – řekla hlavní pořadatelka celé Akce, ředitelka jazykového institutu ICJ v Praze,  Mgr. Anastázie Borkunová.

A pro ty, kteří se nemohli Akce zúčastnit, níže nabízíme ke zhlédnutí foto a video. Pokud se Vám naše Akce líbí, dejte si do oblíbených.

S přáním krásného dne a vše dobrého

Kancelář školy

Comments are closed.