Letní jazykový program

Jazykový institut ICJ využívá letního období k tomu, aby svoje studenty jak vzdělával, tak nechával je se rozptýlit.

Jedná se o velmi oblíbené programy mezi účastníky, kteří dopoledne tráví čas ve třídních lavicích, zbytek dne se však věnují aktivnímu odpočinku cestováním po Praze, Čechách či zahraničí, a to všechno za využití jazykových dovedností s rodilými mluvčími, kteří je na cestách doprovázejí.

Cílem programu je nejen se naučit či prohloubit znalosti cizího jazyka, ale také procestovat republiku, a tak získat představu o zemi, ve které se nacházejí. O její historii a tradicích. Lépe poznat lidi, kteří v té zemi žijí, jejich kulturu a způsob uvažování.

Program se těší také oblibě proto, že účastníci přijíždějí z různých koutků světa, a tak program nabývá na zajímavosti díky mezinárodnímu prostředí, výměně zkušeností a přátelství, ke kterému v rámci programu přirozeně dochází.

 

Přibližný program letního jazykového programu:

Po – Pá:


7.30 – 8.15 Snídaně


9.00 – 12.10 Výuka


12.30 – 13.45 Oběd


14.00 – 17.00 Výlety po Praze a okolí


18.00 – 20.00 Sportovní či odpočinkový program na čerstvém vzduchu, společenské hry atd.


Víkendy:


Výlety po Čechách či blízkém okolí dle aktuálního programu


Na programu se podílejí profesionální průvodci, kteří prostřednictvím cestovní kanceláře pro klienty zajištují kulturní program, výlety a další, aby program nabyl na své kvalitě a různorodosti.”

Jazykovou a vzdělávací část programu zajišťuje tým kvalitních a motivovaných lektorů Institutu cizích jazyků, jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Podrobnosti k programu si nechávejte zasílat prostřednictvím našich kontaktů.