подать заявку

контакты

Вакансии образовательного центра ICJ CZ

Наши вакансии

Преподаватели иностранных языков — английского, чешского, испанского, немецкого и французского — на базе русского.

Пожелания к кандидатам:

  • знание языка на профессиональном уровне
  • желание учить и научить русскоязычного студента (работа на результат)
  • умение методически правильно преподнести учебный материал
  • умение мотивировать студентов к изучению иностранного языка
  • опыт работы с группами
  • стажировки за рубежом

Личные данные: приятная внешность, порядочность, ответственность, целеустремлённость.

Manažer do mezinárodní jazykové školy

Mezinárodní jazyková škola v centru Prahy hledá do svého kolektivu manažera pro práci s českými a zahraničními klienty.

Hlavními požadavky jsou:

  • kvalitní znalost českého jazyka,
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci,
  • znalost ruského jazyka je předností, ale není podmínkou,
  • dobré organizační schopnosti,
  • znalost počítačových programů na pokročilé úrovni,
  • příjemný inteligentní vzhled,
  • odpovědnost,
  • chuť pracovat a být flexibilní.

Náplň práce:

  • tvorba vzdělávacích programů,
  • příprava nabídek a zpracování poptávek,
  • práce se stávajícími klienty a vyhledávání nových,
  • tvorba rozvrhu a komunikace s lektory.

Žádáme uchazeče, aby si přečetli požadavky pozorně a odpovídali na inzerát pouze v případě, pokud jejich profesionální a osobní dovednosti jsou shodné s požadavky, které jsou na kandidáta kladeny.

Wanted English-speaking teachers of English

Language Institute is looking for experienced English-speaking teachers of English as foreign language.

If you are a person who is seeking more than just a job, we are offering a unique career that rquires you to use your intelligence, responsibility and personal integrity.

Ideally you will be well qualified, have useful experience in teaching (groups and individuals) and strong, positive personality. Most importantly you will have many creative ideas for calssroom activities and ability to motivate students.

If you fit this description and are interested in a lucrative career in a close-knit team then contact us now in our office in the center of Prague.

phone
Заявка